Cialis 100 mg Sertleştirici Hap Eczane Satışı

Cialis 100 mg Sertleştirici Hap Eczane Satışı

Erkek cinsel organı penisin içerisinde idrar yoluna paralel olarak konumlanmış iki adet süngerimsi silindir mevcuttur. Erkek cinsel açıdan uyarıldığında sinir sistemi penisi sertleşmesi için uyarır. Penise gelen kan damarları bu süngerimsi kanalları kan ile doldurmak için gevşerler.

Bu oluşum da ereksiyona sebebiyet verir. Eğer herhangi bir sebep vasıtası ile bu aşamalardan birisi engellenirse ereksiyon bozukluğu oluşur. Bu sebepler çok çeşitli olmakla birlikte bunlardan bazıları akciğer, karaciğer, böbrek, sinir, arter ve ya venlerin kronik rahatsızlıkları olabileceği gibi damar sertliği de ereksiyon bozukluğuna neden olabilmektedir.

Cialis 100 mg erkeklerde görülebilen bu tür iktidarsızlık problemlerine çare olmak amacı ile üretilen takviye ürünüdür. Cialis 100 mg sayesinde erkekler her an cinsel ilişkiye hazır duruma gelmektedir.

Cialis 100 mg içeriğinde aktif olarak tadalafil içermektedir. Ayrıca diğer etken maddeler olarak; laktoz monohidrat, titayum dioksit ve sarı demir oksite rastlamak mümkündür.

Tadalafil sayesinde penis içerisinde bulunan süngerimsi silindirler kan ile doldurulur. Bu etki ile cialis 100 mg güçlü bir ereksiyon oluşturmuş olur. Cialis 100 mg çok güçlü etkiye sahip olmanın yanında diğer bazı ilaçların vücut üzerinde oluşturduğu yan etkilere neden olmadığından tercih sebebidir.

Cialis 100 mg doktor tarafından başka kullanım şekli tavsiye edilmediği durumlarda cinsel aktiviteden yarım saat önce alınması uygun görülmüştür. Fakat kullanan kişi kendi ihtiyaç durumunu göz önüne alarak bu süreyi uzatabilir ve ya kısaltabilir.

Cialis 100 mg günde en fazla bir kere alınmalıdır. Düzenli ve kullanım talimatlarına uygun şekilde alınan Cialis 100 mg’in cinsel yaşam üzerinde oldukça olumlu etkileri söz konusu olmaktadır.